Prodej pozemku 10140 m², Dobrá

Prodej pozemku, 10140 m2, Dobrá u Frýdku-Místku

Prodej pozemku o celkové výměře 10140 m2 v Dobré u Frýdku - Místku, lokalita Kamenec. K pozemku je zpracována zastavovací studie, včetně údajů o napojovacích bodech vodovodu, kanalizaci, plynovodu a sdělovacího vedení O2. Celkem je počítáno v první fázi s výstavbou 8 rodinných domů na pozemcích o výměře 8267 a veřejným prostranstvím o výměře 1873 m2.
Do podmíněných a vyvolaných investic patří přeložka stávajícího nadzemního vedení VN 22 kV, napojení technické infrastruktury ze severu, výstavba komunikace ze severu a odkoupení pozemku po zajištění přístupu.
Výhledově je počítáno s další výstavbou až 30 rodinných domů.

Dobrá patří mezi největší a nejlidnatější obce okresu Frýdek-Místek. Je charakteristická rodinnými domky se zahradami. Převažují zde služby a malovýroba. Průmysl je minimální, většina obyvatel za zaměstnáním a vzděláním dojíždí do Frýdku-Místku, sousedních Nošovic (automobilka, pivovar) nebo i dále, zejména do továren na Ostravsku, Třinecku, Frýdlantsku, díky dobré infrastruktuře silnic a dálnice.

Prodáno
Cena prodej 305 CZK / Rezervováno
Poznámka k ceněvčetně právního servisu a provize
Daň z nabytí nemovitých věcí Upozorňujeme, že od 1. 11. 2016 vstoupil v účinnost Zákon č. 254/2016 Sb, kterým se mění zákonné opatření Senátu č. 340/2013 Sb., o dani z nabytí nemovitých věcí.
Číslo zakázky 088-N01663
Město Dobrá
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha 10 140 m²
Inženýrské sítě Vodovod, Kanalizace, Elektřina
Typ nemovitosti Pozemky
Charakter okolní zástavby Obytná
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Občanská vybavenost Škola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket
Umístění objektu Okraj obce

Mapa nemovitosti

Adresa: ,

Podobné nemovitosti k prodeji z kategorie Prodej / Pozemky