Prodej domu v osobním vlastnictví 130 m², Ludgeřovice

Prodej rodinného domu 5+1 se zahradou, 2 garáže v Ludgeřovicích

Dům byl kolaudován na podzim 1989. Je zděný se sedlovou střechou o sklonu 40°. Krytina je pálená značky Holland. Obvodové zdi jsou z pórobetonových tvárnic, s vnitřní obezdívkou všech obvodových zdí pálenou děrovanou cihlou šíře 12 cm. Ve střešní konstrukci kopírující stropy v podkroví, je dvojitá vrstva izolační minerální vlny (20 cm). Vodorovné konstrukce jsou z ocelových nosníků, tvarovek Hurdis + beton. Rozvody elektřiny jsou v celém domě původní v měděných drátech. Rozvody vody a topení jsou původní, radiátory v celé budově litinové. Odpadní voda z domu je svedena do obecní splaškové kanalizace.
První nadzemní podlaží:
Za zádveřím se nachází chodba, schodiště, samostatný záchod a koupelna se sprchovým koutem a místem pro pračku. Dveře z chodby vedou do obývacího pokoje a do jídelny s kuchyní a spižírnou. Kuchyně je vybavena značkovou kuchyňskou linkou, vestavěnou myčkou nádobí, el. troubou, plynovou varnou deskou a digestoří. Okna v obývacím pokoji, který je podle projektu opticky rozdělen na pracovnu (zde je vchod na terasu) a obývací pokoj jsou orientována na jihozápad.
Druhé nadzemní podlaží (podkroví):
Je zde chodba, ze které vedou dveře do tří pokojů a koupelny s vanou a toaletou. Stropy jsou všude obloženy palubkami ze smrkového dřeva ošetřené lazurovacím lakem. Jeden pokoj orientovaný na jihovýchod má malou kuchyňku.
Sklep:
Je zde garáž, dílna, kotelna plynová a na pevná paliva. Dále jsou zde tři menší sklepy.
Na pozemku stojí samostatná garáž, zděná udírna, studna s užitkovou vodou, terasa, 3 komposty, psí bouda a záhony pro pěstování zeleniny.
Naproti přes ulici Hlučínskou se nachází renovovaná Základní a Mateřská škola. Cca 150m od domu jsou zastávky autobusů městské hromadné dopravy, cesta do centra Ostravy trvá cca 20 minut, autem cca 10 minut.
Zhruba 150 m směrem k Ostravě je nekuřácká restaurace AM Cafe, útulné prostředí, vynikající kuchyně a široký sortiment nápojů.

Prodáno
Cena prodej Prodáno
Poznámka k ceněvčetně provize, právního servisu a advokátní úschovy kupní ceny
Číslo zakázky 088-N02156
Město Ludgeřovice
Ulice Hlučínská
Poloha objektu Samostatný
Počet nadzemních podlaží objektu 2
Užitná plocha 130 m²
Plocha parcely 573 m²
Druh objektu Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Vlastnictví Osobní
Typ nemovitosti Domy a vily
Počet bytů celkem 1
Doprava Silnice, MHD, Autobus

Mapa nemovitosti

Adresa: ,

Podobné nemovitosti k prodeji z kategorie Prodej / Domy, chaty a chalupy