Pronájem domu v osobním vlastnictví 236 m², Opava

Pronájem rodinného domu 236 m², pozemek 1301 m²

Exkluzivně nabízíme k pronájmu luxusní novostavbu rodinného domu v klidné lokalitě Podvihova pouhých 11 km od Opavy. Příjezd na pozemek je ze strany severní, zatímco jižní fasáda je výrazně otevřena do zahrady orientované na jih. Zahrada se prolíná s vnitřním prostorem jídelny, sluneční svit si tím pádem můžete po většinu dne vychutnávat také uvnitř domu a na terase.

Na vstup navazuje zádveří se šatnou a dvě technické místnosti, jeden obytný pokoj, koupelna se sprchovým koutem a lehké, samonosné dřevěné schodiště z bukové spárovky. Prostor za schodištěm můžete využít jako úložiště.

V obytném patře se rozprostírá kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem. Otevřený prostor vytváří dojem vzdušnosti a jednotlivé části na sebe elegantně navazují. Místnosti pak dominují stylová kachlová kamna.
Dále jsou v patře k dispozici tři samostatné neprůchozí pokoje, šatna a koupelna se sprchovým koutem, vanou, dvěma umyvadly, wc a bidetem.
Omítky stěn byly zvoleny ve světlých barvách a celkově dům působí velice vkusným dojmem.

Po technické stránce je dům postaven z kvalitních materiálů. Základy jsou z betonu, který byl položen na štěrkopískový polštář. Střecha je z hladkých tašek břidlicové barvy. Svislé konstrukce se stávají z keramických bloků, obvodové konstrukce jsou zatepleny, překlady a příčky jsou z keramických bloků. Stropy jsou keramobetonové z nosníků POT a tvarovek MIAKO. Komín je systémový, skládaný z Schiedel UNI***Plus. Izolace proti zemní vlhkosti jsou navrženy z asfaltových pásů zabezpečující i ochranu proti radonu. Pro podlahy byla zvolena keramická dlažba, marmoleum a plovoucí dřevěné lamelové podlahy. Nejen v zimě oceníte okna s izolačním trojsklem.

V případě dotazů a zájmu o prohlídku kontaktuje prosím makléře nabídky.

Pronajato
Cena pronájem 25 000 CZK
/ za měsíc
Poznámka k ceně+energie a služby+provize RK 1 měsíc
Číslo zakázky 088-N02264
Město Opava
Městská část Podvihov
Ulice Raduňská
Poloha objektu Samostatný
Počet nadzemních podlaží objektu 2
Užitná plocha 236 m²
Plocha parcely 1 301 m²
Druh objektu Smíšená
Stav objektu Novostavba
Vlastnictví Osobní
Typ nemovitosti Domy a vily
Kauce 2 měsíční nájmy
Doprava Silnice, Autobus

Mapa nemovitosti

Adresa: Raduňská, Opava