Prodej restaurace 2100 m², Opava

Prodej polyfunkčního domu, Otická ulice, Opava

Dovolujeme si Vám nabídnout polyfunkční dům na Otické ulici v žádané lokalitě centra města Opavy, jen pár metrů od Ostrožné ulice.
Tento multifunkční objekt s názvem Lidový dům byl postaven na počátku 20. století jako klasický zájezdní hostinec a je řazen k nejstarším objektům poskytující hostinské služby v Opavě. V devadesátých letech prošel rozsáhlou rekonstrukcí, při které byla provedena přístavba, která dala nemovitosti nynější vzhled a funkci.
V současnosti se v objektu nachází restaurace s tanečním sálem, ubytovací zařízení a kadeřnický salón.
Restaurace o kapacitě 70-ti míst je rozdělena na dvě samostatné místnosti. Dále k restauraci náleží salónky o kapacitě 15 -35 míst a klasický taneční sál s pódiem o kapacitě 250 osob, šatny, kuchyň, výčep, sociální zařízení a přilehlé komunikační prostory. Restaurace má venkovní krytou zahrádku s dřevěným altánem.
Ubytovací část je koncipována do třetího nadzemního podlaží a skládá se z pěti dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zázemím. Možnost parkování ve vlastním dvoře.
Výhodná poloha objektu umožňuje jeho bezproblémovou návaznost na veškerou městskou infrastrukturu (HMD, obchody, divadlo, kino…). Dům je vzdálen pouze 400 m od vlakového nádraží Opava-východ. Hraniční přechod s Polskem 9 min jízdy autem.
Více informací při osobním jednání.

Prodáno
Cena Cena na vyžádání v kanceláři
Poznámka k ceněvčetně provize realitní kanceláře, právního servisu a úschovy peněžních prostředků
Daň z nabytí nemovitých věcí Upozorňujeme, že od 1. 11. 2016 vstoupil v účinnost Zákon č. 254/2016 Sb, kterým se mění zákonné opatření Senátu č. 340/2013 Sb., o dani z nabytí nemovitých věcí.
Číslo zakázky 088-N02267
Město Opava
Městská část Předměstí
Ulice Otická
Poloha objektu Řadový
Počet nadzemních podlaží objektu 3
Užitná plocha 2 100 m²
Plocha parcely 2 025 m²
Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Typ nemovitosti Hotely, penziony a restaurace
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina 230 V
Odpad Kanalizace

Mapa nemovitosti

Adresa: Otická, Opava

Podobné nemovitosti k prodeji z kategorie Prodej /