Prodej domu v osobním vlastnictví 178 m², Palkovice

Prodej RD 4+kk, Palkovice okr. Frýdek - Místek

Nabízíme Vám rodinný dům 4+kk s dvěma velkými garážemi na pozemku 3878 m2 lokalitě Palkovice za Frýdkem-Místkem.
Dům je o celkové výměře. Je zde přípojka na plyn a nově i na kanalizaci. Dům má přízemí, 1.patro a malý sklep s třemi místnostmi. V přízemí je kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, koupelna a v prvním patře ložnice a dva pokoje.
V přízemí je podlahové vytápění a v 1. patře radiátory. Dům má klimatizaci a zateplení.
První garáž je pro dvě auta o výměře 43 m2, je umístěná samostatně vedle domu s vlastní střechou a z jedné strany má kryté stání. Garáž má velké vrata na dálkové ovládání.
Druhá garáž navazuje hned za první garáží a působí jako druhý přízemní rodinný dům, protože má výměru 182 m2. Tato budova byla navržena za spolupráce architekta Kroutila a ing. Kozáka. Původní majitel dům využíval jako velkou garáž pro historické vozy a loď, ale dům je navržen i tak, aby se mohl snadno přestavit na rodinný dům, kde bude kuchyň s obývacím pokojem, dvě koupelny, 3 pokoje a venkovní terasa a možnost rozdělit na dvě parcely.
Z druhé strany od rodinného domu je altánek s krbem o rozměru 5x4m před domem malý bazének 4x2m a celou zastavěnou plochu obklopuje krásná zeleň, která vytváří soukromí od cesty, které je navíc mírně vyvýšené. Plot u cesty má rovněž vrata na dálkové ovládání.
Před domem je krásná dlažba, která přechází na druhy vzorek dlažby pro zvýraznění příjezdové cesty a za domem je zídka, která uzavírá soukromý prostor, který je vytvořen před domem a majitelé mohou mít soukromí, které má navíc krásný výhled na okolí a působí to nezapomenutelným dojmem, který už nikdy nesmažete.

Doporučuji prohlídku, protože osobní dojem je ještě intenzivnější, než mohou fotky a popis domu nabídnout. Touto prohlídkou domu si nasadíte vysokou laťku při porovnávání nemovitostí.

Financování rovněž mohu zajistit, včetně všech souvisejících služeb, které jsou spojené s nákupem nemovitosti. Vše v ceně.

Prodáno
Cena prodej 6 500 000 CZK
/ za nemovitost
Poznámka k ceně+ provize RK
Daň z nabytí nemovitých věcí Upozorňujeme, že od 1. 11. 2016 vstoupil v účinnost Zákon č. 254/2016 Sb, kterým se mění zákonné opatření Senátu č. 340/2013 Sb., o dani z nabytí nemovitých věcí.
Číslo zakázky 088-N02363
Město Palkovice
Poloha objektu Samostatný
Počet nadzemních podlaží objektu 1
Užitná plocha 178 m²
Plocha parcely 3 878 m²
Druh objektu Smíšená
Stav objektu Po rekonstrukci
Vlastnictví Osobní
Typ nemovitosti Domy a vily
Balkon Ano
Bazén Ano

Mapa nemovitosti

Adresa: ,

Podobné nemovitosti k prodeji z kategorie Prodej / Domy, chaty a chalupy