Pronájem restaurace 400 m², Ostrava

Přenechání pronájmu proslulé kavárny s restaurací na Jiráskově nám. v Ostravě

Předmětem nabídky je zavedený a ziskový podnik s obchodním názvem Café 10. Luxusní stylová kavárna s restaurací, kompletním zázemím, technickým vybavením a stálou klientelou se nachází v srdci Ostravy na Jiráskově náměstí zvaném Kuří Rynek.

Podnik je v rámci Ostravy velmi známou a vyhledávanou značkou kvality a úrovně gastronomických služeb. Jeho výhodná poloha a atraktivní vzhled zajišťuje dostatek klientely. U m í s t ě n í p o d n i k u j e z k r á t k a n a d o b r é m m í s t ě. Zároveň citlivé a kvalitní provedení interiéru dodává podniku na vážnosti, romantice a celkové atraktivitě.

V rámci náročné a nákladné rekonstrukce objektu byly použity nekompromisně kvalitní stavební materiály v exteriéru, tak i interiéru jako např. masivní nábytek, kvalitní pohledové interierové a exterierové obklady aj. Kavárna se přenechává s veškerým inventářem a příslušenstvím vč. gastro zařízení. Součástí podniku je velkolepé kryté posezení na venkovní zahrádce před kavárnou s kapacitou 50 míst. Do objektu se dá vstoupit třemi samostatnými vchody.

V prostorách objektu se nachází:
I.NP: Kavárna /kapacita 60 míst/ - stylová automaticky odvětrávaná kavárna s barem a sociálním zařízením pro ženy, nevšední architektura prostoru s využitím rozměrných prosklených části s výhledem na Jiráskovo náměstí.
II.NP: Kavárna pro kuřáky + kancelář a sociální zařízení pro muže /kapacita 42 míst/.
I.PP: Kuchyně + restaurace s výčepem /kapacita 50 míst/. Prostory mohou být také využívaný jako salónek, nebo vinotéka. Prostory mají vlastní sociální zázemí.

Ekonomika a provoz podniku:
Výnosy a výdaje provozu jsou doložitelné a pravdivé, jsou pečlivě vedeny a řízeny samotně provozovatelem podniku od r. 1999.

Ihned k převzetí, možnost zaškolení a předání provozu do užívání včetně know-how současného provozovatele zařízení

Pronajato
Cena pronájem 70 000 CZK
/ za měsíc
Upozornění Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Číslo zakázky 088-N02596
Město Ostrava
Městská část Moravská Ostrava
Ulice Jiráskovo náměstí
Poloha objektu V bloku
Počet nadzemních podlaží objektu 5
Užitná plocha 400 m²
Druh objektu Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Typ nemovitosti Hotely, penziony a restaurace
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina 230 V, 400 V
Odpad Kanalizace
Ostatní Stravování, Sociální zařízení

Mapa nemovitosti

Adresa: ,

Podobné nemovitosti k prodeji z kategorie Pronájem /