Reference

Více než 99% klientů bylo při naší spoluprácí spokojeno a rozhodně by nás doporučili dále.
Přijďte si nás také prověřit.

Chci nezávaznou schůzku zdarma

Reference RE/MAX Profit
Reference RE/MAX Profit
Reference RE/MAX Profit
Reference RE/MAX Profit
Reference RE/MAX Profit
Reference RE/MAX Profit
Reference RE/MAX Profit
Reference RE/MAX Profit
Reference RE/MAX Profit

Jsem s makléřem panem Ing. Schrámkem velmi spokojen. Jeho vystupování a konání je profesionální. Dohodu splnil na 100%. Uvažuji o další spolupráci s ním.

Vše perfektní. Max spokojenost. Když se vyskytly nějaké komplikace na katastru (jednalo se o prodej nemovitosti jejíž majitelka bydlí v zahraničí) s apostilační doložkou, pan Patera velmi rychle vše vyřešil. Ochota, vstřícnost, prostě vše jak má být.

Tomáš Kupka

majitel firmy

Pan Patera je 100% profesionál, který ovšem zároveň dokáže přinést i lidský přístup ke klientovi. Mohu zodpovědně říct, že po mých zkušenostech s jinými makléři se pan Patera jevil jako zázrak :)

Jan Škrlík

programátor

Svědomitý, ochotný a přátelský. Služby, které nám poskytoval byly velmi dobré, nafotil krásné fotky prodávané nemovitosti a využil všechny možné inzerce na prodej. Skvělý a kultivovaný makléř, kterého bych doporučila známým a pokud bych znovu ještě něco prodávala, opět bych si ho vybrala.

Eva Rokytová

důchodce - eva.rokytova@email.cz

Přes pana Hejtmánka jsem si pořídil 2 byty a s radostí jej doporučím své rodině a přátelům. Jednal jsem již s mnoha makléři, nicméně nikdo nebyl tak akční a nenabídl mi tak široké spektrum služeb a to co jsem hledal. Makléř za mně jednal i s mým osobním finančním poradcem a zajistil pro mne veškeré náležitosti pro snadné dokončení obou obchodů. Skvělá spolupráce a snadné obchodování. A to jsem se realitám doposud nevěnoval, takže jsem raději všecno nechal na p. Hejtmánkovi.

Ochodek Petr

majitel IT firmy

Prohlídka s kupujícím proběhla ve stejný den, pár hodin po uzavření smlouvy. Rezervace mé nemovitosti proběhla 2. den po podpisu zprostředkovatelské smlouvy. Jasná a férová komunikace, určitě doporučuji!

Marek Bojčuk

státní zaměstnanec, Ostrava

Pan Hejtmánek má rychlé jednání. Oproti jiným makléřům mne překvapila jeho profesionalita a skvělý výsledek. Rezervace mého bytu proběhla osm dnů po podpisu smlouvy. Vřele doporučuji při jakémkoliv prodeji i koupi.

Monika Čierniková

obchodní zástupce, Karviná

Dobrý den, dovoluji si Vám sdělit svou veskrze pozitivní zkušenost s prací Vaší realitní kanceláře, jmenovitě s prací Vaší makléřky paní Sommrové. V loňském roce zajistila pí Sommrová pronájem mého bytu v Ostravě 1 na ulici Petra Křičky, včetně sepsání příslušných smluv a provedení potřebných instrukcí mně jako pronajímateli i příslušnému nájemci. Velmi oceňuji skutečnost, že tímto krokem práce paní Sommrové neskončila, že se i nadále prakticky zajímala o reálné fungování tohoto vztahu a velmi účinně pomohla ve všech následných problémových situacích, které během uplynulého roku nastaly. Považuji tento přístup ve službách realitní kanceláře za velmi kvalitní a chtěla bych tímto nejen poděkovat, ale také vyslovit svou jednoznačnou spokojenost s Vaší službou.

Ing. Marie Černá

Hornopolní, Ostrava

Domluvit nezávaznou schůzku zdarma